1. DANCE LIFE EXPO 2013

Kdy? Pátek 15.00 až neděle 18.00

Kde? Brno, areál Veletrhů Brno, pavilon E

Desítky tanečních hvězd a čtrnáct set dalších účinkujících. Kromě toho také soutěže, workshopy či taneční show. To vše slibuje návštěvníkům veletrh Dance life Expo 2013. V pavilonu E brněnského výstaviště se představí čtyřicet tanečních stylů. „Program bude velmi zajímavý a bohatý jak pro aktivní tanečníky, tak pro běžné návštěvníky se zájmem o hudbu a taneční umění," ujistila mluvčí veletrhů Dita Brančíková.

2. SLAVNOSTI MALÝCH PIVOVARŮ

Kdy? Sobota 15.00 až neděle 1.30

Kde? Brno, kulturní dům Semilasso

Milovníci piva zamíří v sobotu do královopolského Semilassa. Na Slavnosti malých pivovarů se představí šest z nich. Součástí bude soutěž o nejlepší pivo večera i vystoupení tří kapel.

3. NATURISTICKÉ KOHOUTOVICE

Kdy? Sobota 19.00 - 22.00

Kde? Brno, Aquapark Kohoutovice

Ctitelé koupání bez plavek navštíví v sobotu kohoutovický akvapark. Brněnští naturisté tam pořádají další své setkání. „Na programu jsou saunové ceremoniály, aquazorbing, aquaroller, aquahoupačka, plavecké závody i soutěž v malování na tělo," informoval organizátor akce Ivo Žurek.

4. ZÁCHRANÁŘI V AKCI

Kdy? Sobota 16.00 - 20.00

Kde? Brno-Kníničky, Zoologická zahrada

Především dětem je určena sobotní akce v brněnské zoo. Čeká je tam strašidelná prohlídka setmělé zahrady. „Připravili jsme první komentovanou večerní prohlídku zoo se strašidelnou stezkou, dlabáním dýní, soutěží o nejstrašidelnější dýni a ohňovou show v podání Dua In Flamenus," uvedla mluvčí Monika Brindzáková.