Komedie se ostře vymezuje proti moderním trendům u dospívajících. „Puberťákům hrabe, nové trendy z nich udělaly padavky,“ zní podtitul nového filmu.

Otce dospívající dcery hraje ve snímku brněnský herec Michal Isteník. „Teď ještě, aby přišla s tím, že má nějaký jiný pohlaví. Dneska můžeš být klidně i kýbl, když se rozhodneš,“ říká Isteník v roli otce v traileru, kdy hovoří o své pubertální dceři s filmovou matkou Barborou Seidlovou, která pochází z Mikulova.

Zdroj: Komedie - To za nás nebylo!

Mariana Kučíková v roli dcery je ztělesněním citlivé a hlasité generace dnešních teenagerů vysedávající celý den u sociálních sítí.

Cílem filmu je pobavit diváky, kteří dennodenně řeší chování svých dospívajících dětí. „Děj filmu se odehrává v bytě normální rodinky. Maminka má starost o svou dceru, která je neustále otrávená a není s ní řeč. Tatínek chce mít po náročné práci konečně doma klid. S dítětem v pubertě to ale není jednoduché,“ přibližuje děj vedoucí produkce Gabriela Skálová.

Studenti brněnských vysokých škol vztyčili na náměstí Svobody májku. Zahájili tak tradiční studentské oslavy máje.
VIDEO: Májka už zdobí náměstí Svobody. Brněnským studentům začal bujarý majáles

Jak se rodičům podaří zkrotit potomka zmítajícího se ve světě sociálních sítí? To se mají diváci dozvědět v nové komedii. Vznikla v Brně.