Nápis Nechceme dvojí kvalitu justice drží třeba Brňan Vojtěch Vinterlík. „Na demonstrace chodím pravidelně a jsem strašně vděčný, že jsou si lidé vědomí toho, co se děje a stále v protestech pokračují. Nemáme za cíl nikoho shazovat nebo defenestrovat, ale upozorňovat na situace, které se v politice dějí,“ zdůvodňuje proč přišel.

Protestující přichází podpořit i zástupci brněnských kulturních institucí. „Před rokem na Divadelním světě Brno se jistá skupina lidí, Sluší lidé, ohradili proti tomu,že nahota na jevišti je nemorální. Já bych byl osobně radši, kdyby byl pan Babiš neustále nahý než aby dělal to, co dělá. Pan Babiš, ať chce nebo nechce, nás svým chováním nutí k občanské neposlušnosti,“ říká na pódiu herec Hadivadla Mark Kristián Hochman.

Bouřlivým potleskem lidé na náměstí vítají zpěváka Tomáše Kluse. „Naše nespokojenost by měla směřovat především k jejímu zdroji, kterým je pan premiér Andrej Babiš. Rád bych se také připojil k výzvě Mikuláše Mináře a vyzývám Andreje Babiše, aby šel do dialogu s Mikulášem, protože chci slyšet jeho argumenty. Já jsem totiž ještě nikdy neslyšel z jeho úst pravdu,“ povídá lidem s úsměvem.

Na brněnském pódiu vystupuje před demonstranty také předseda zašťiťujícího spolku celostátních protestů Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář. „Příští úterý, čtvrtého června, se zase všichni sejdeme v Praze,“ zve účastníky, kteří ho odměňují taktéž potleskem.